ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, 393 01 Pelhřimov Návštěv: 415771Do začátku školního roku: 47 dní

PODATELNA

1. Příjem a evidence analogových dokumentů:

1. Přijímání dokumentů

Podání doručená škole přebírá sekretariát, který je povinen převzít písemnosti adresované škole nebo jejím pracovníkům, a to i v případě nevyplacené zásilky. Sekretariát potvrzuje příjem poštovních zásilek podacím razítkem

2. Příjem a evidence digitálních dokumentů:

Osobní a poštovní přijímání datových zpráv na technických nosičích

Adresa organizace: Základní škola Pelhřimov, Osvobození, příspěvková organizace

Tato adresa je určena pro příjem veškerých datových zpráv doručovaných škole na technických nosičích email: info@zsospe.cz, datová schránka kwemq4s

Úřední hodiny podatelny: PO – PÁ od 8,00 hodin do 10,00 hodin

Technické parametry přijímaných datových zpráv:

Přijímání elektronických datových zpráv se řídí vyhláškou č. 496/2004 Sb. o elektronických podatelnách.

Formát Portable Document Format/Archive (PDF/A, ISO 19005) se použije jako výstupní datový formát statických textových dokumentů a statických kombinovaných textových a obrazových dokumentů.

Postup v případě zjištění škodlivého kódu u přijaté datové zprávy:
Každá přijímaná datová zpráva je prověřena z hlediska výskytu škodlivých kódů. Datová zpráva, u které byl zjištěn škodlivý kód, není zpracovávána. Pokud z přijaté datové zprávy lze zjistit elektronickou adresu odesilatele, je na tuto adresu zasláno sdělení o zjištění škodlivého kódu.